Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 400

Skąd: Lubliniec

PostWysłany: Wto 10:18, 17 Lip 2007    Temat postu: Back to top

Szkoda że niem mam skana bo w numerze lipcowym Lekkoatlety opis Półmaratonu w Bukowej to w zasadzie opis sylwetki naszego kapelana. W końcu pomimo 7 miejsca był pierwszym Polakiem na mecie

WKB META

2 czerwca podczas II Parafialnego Biegu Ulicznego św. Urbana na dystansie 10 km w Strzebiniu spośród 19 zawodników METY biorących w nim udział aż 9 razy stawali łącznie na podium w klasyfikacji generalnej i kategorii wiekowej. Wysokie 3 miejsce i 1 w kat. wiek. wywalczył Szymon Peła; 5 miejsce i 2 w kat. wiek. Tomasz Kucharczyk. Miejsce 6 (2)Krzysztof Szwed; miejsce 7(2) Jacek Bajda; a miejsce 8 (3) Paweł Springwald.
Wśród pań Mariola Młynarska była pierwsza i pierwsza w swojej kateg., a Dorota Kubisz - trzecia w swojej kategorii.
W XXIV Biegu o Srebrne Czółenko Włókiennicze w Zgierzu na dystansie 8 km Barbara Karczmitowicz zajęła 3 miejsce wśród kobiet.
W miejscowości Warcino odbyły się Mistrzostwa Polski Leśników w Biegach na Orientację. Na dystansie SPRINT 1730m 3 pozycję wywalczył Rosiński Marcin, a na dystansie 2620m Rosiński Arkadiusz był 4.
W dniu 03.06.2007 w XV Biegu Fiata w Bielsku-Białej na linii startu stanęło 721 zawodników. Na dystansie 4,4 km Daniel Dulski z wynikiem 15:50 był 17, a na dystansie 10 km najlepiej pobiegł Mariusz Zembroń, który bieg ukończył na 36 pozycji (8 w kat).
W Biegu Krzepkich w Krzepicach na dystansie 10 km wśród 132 zawodników wystartowało 28 naszych reprezentantów. Marcin Świerc zajął 3 miejsce z wynikiem 33:30, a nasz klubowy kapelan Rafał Gniła był na miejscu 4 (1 w kat) z czasem 33:49. Kolejne miejsca na podium zajęli w swoich kategoriach wiekowych: Henryk Kocyba 19 (2) 37:25, a wśród naszych pań Karolina Pilarska 4 (1) z wynikiem 40:42 oraz Mariola Młynarska 7 (1) 44:20 i Dorota Kubisz 10 (2) 53:42.
Podczas EUROPAMARATHON-u GORLITZ - ZGORZELEC w dniu 03.06.2007 na dystansie 42.195 km Tadeusz Ruta wygrał swoją kategorię i z wynikiem 3:02:09 uplasował się na 10 pozycji wśród 161 zawodników. Na dystansie półmaratońskim Jacek Stanisławczyk zajął 211 pozycję z rezultatem 1:50:09.
Krzysztof Szwed WKB META Lubliniec

kris

Posty: 643

PostWysłany: Pią 10:50, 20 Lip 2007    Temat postu: Back to top

W dzisiejszych Nowinach Lublinieckich znajdziecie art o MECIE. Mozna na stronie: